הצטרפי אל הקוסמטיקאיות המצליחות בישראל שבחרו במערכות טיפול מתקדמות

מערכות היפר־פולס בטכנולוגיית ALT, לטיפולי הסרת שיער מהירים יותר ולמגוון טיפולי מרקם עור מושלם

המכשור הטכנולוגי למרקם עור מושלם לקוסמטיקאיות ולמכוני יופי

שייקח אותך מעלה לשלב הבא!

אם את רוצה להעניק ללקוחותייך טיפולים ברמה שטרם הכירו ושיפתחו בפנייך אפשרויות חדשות להגדלת הרווחים, את מוזמנת לצרף לקליניקה שלך את  אחד מהמכשירים שלנו: Featherlite LRI 1818, המכשיר להסרת שיער ולמגוון טיפולי עור בטכנולוגיית היפר־פולס ALT הייחודית, מכשיר FORTIS בטכנולוגיית RF פרקשיונל, לטיפולי מרקם עור פנים וגוף, מכשור קוסמטי מתקדם לפוטותרפיה, מכשיר אנטי־אייג'ינג חדש הפועל באמצעות טכנולוגיית גלי רדיו. מכשיר להצרת היקפים והקפאת שומן ועוד. הבחירה להרחיב את מגוון הטיפולים שתעניקי (שגם ירחיבו ואת מקורות ההכנסה של הקליניקה שלך) בידייך.

 

ב'לאונרדו' תמצאי את המכשירים הפרה־רפואיים המובילים בעולם, שמתוכננים ושבנויים בשיטות טכנולוגיות שמספקות תוצאות מדהימות, במהירות, בלי כאבים וביעילות כזאת, שמהר מאוד תראי בעצמך כיצד קהל לקוחותייך הולך וגדל, וכתוצאה מכך – גם רווחייך.

 

את בטח כבר מבינה ויודעת, ששילוב טכנולוגיה מתקדמת בקליניקה לאסתטיקה, נחשב לתהליך מייעל ומשפר רווחיות עד מאוד. הטכנולוגיה מקצרת בחלק גדול מהמקרים את משך הטיפול, מה שמאפשר לך להעניק טיפולים רבים יותר בפרק זמן נתון ובנוסף מאפשרת לך להוסיף סוגי טיפולים נוספים אשר יכולים לסייע משמעותית בהגדלת כמות הלקוחות ועל ידי כך גם בהכנסות הקליניקה.

 

המגמה ברורה – עולם הקוסמטיקה מתקדם לכיוון הטכנולוגי ומיותר לציין שקליניקה אשר אינה משלבת טכנולוגיות בסל הטיפולים תישאר מאחור. גם הלקוחות שלך מחפשים פתרונות מהירים ומשולבים, לכן הכנסת טכנולוגיות מתקדמות חשובה לתחזוקת הקליניקה העדכנית שלך, משום שגם טכנולוגיה, כמו בתכשירים, צריכה להיות מכוונת לסוג הבעיה באופן מושלם.

 

התקדמי למערכות הטיפול בעור של המחר של HYPER-PULSE ALT

 

התקדמי למערכות הטיפול בעור של המחר. התקדמי ל- HYPER PULSE ALT

חדשנות פורצת דרך

חדשנות פורצת דרך

אנו בחברת 'לאונרדו' מציעים לך את מיטב המכשור המתקדם הקיים כיום למכוני יופי וקוסמטיקאיות. מכשור זה עומד בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר ומציע פתרונות פורצי דרך וחדשניים בתחומי האסתטיקה והקוסמטיקה הרפואית. בנוסף, אנו מעניקים ליווי מקצועי והדרכות שוטפות לכל לקוחותינו, כדי שיוכלו למקסם את יכולות המכשירים שלנו לטובת תפקוד הקליניקה שלהן לטובת לקוחותיהן .

קיצור זמן הטיפול

קיצור זמן הטיפול

בזכות המכשור הקוסמטי החדשני והמתקדם של 'לאונרדו', תוכלי להשלים טיפולים בחמישית עד עשירית (!) מהזמן  שהיה לוקח לך בעבר עם כל מכשור אחר. עם מכשירי לאונרדו תוכלי להצר היקפים בטיפול יחיד, לכסות שטחי גוף גדולים בטיפולי הסרת שיער ולהקפיא שומנים במהירות יחסית. בזכות טיפולים מהירים אלה, שמבוצעים ב־80% מהזמן, פוטנציאל הגברת כמות הטיפולים יגדל בהתאם ובהתאמה, גם הרווחים שלך.

טיפולים יעילים ומהירים

טיפולים יעילים ומהירים

ב'לאונרדו' תמצאי את מגוון מכשירי הקוסמטיקה המתקדמים בעולם בתחום הקוסמטיקה הרפואית.
ה־ננו טכנולוגיה המתקדמת שלפיה הם תוכננו ונבנו, מאפשרת לך לייעל את הטיפולים ולהשיג תוצאות מידיות, מהירות וללא כאבים, שמספקות שביעות רצון מלאה של המטופלות. וכמו שאת בטוח יודעת, מי שמרוצה – ממליצה. מכאן, הרחבת מעגל הלקוחות שלך הופכת קרובה מאי פעם. אל תפספסי את ההזדמנות הזאת לגדול ולהתפתח!