נעים להכיר, לאונרדו.

מאז 2007 אנחנו מגדירים מחדש את עולם האסתטיקה הרפואית באמצעות
מערכות טכנולוגיות פורצות דרך

סוד ההצלחה של לאונרדו

חברת לאונרדו – מובילה טכנולוגית בעולמות האסתטיקה הרפואית, צמחה בישראל וככזו, היא מיישמת הלכה למעשה את ערכי ה- :"Start-up Nation" יזמות, יצירתיות, גמישות ומשפחתיות. לכן, אין זה מפתיע שמערכות האסתטיקה הרפואית של לאונרדו, בהן הושקעו משאבים רבים במחקר, בפיתוח, בייצור ובשירות,
מציבות סטנדרטים חדשים בתחום טיפולי העור. המערכות הטכנולוגיות המתקדמות שפותחו בלאונרדו, לא נולדו במעבדות, אלא בשטח. במשך 15 שנה, אנשי לאונרדו חיים ונושמים קליניקות לרפואה אסתטית ומכוני קוסמטיקה ומפיקים תובנות מעמיקות הנוגעות לצרכים הרפואיים, הטכנולוגיים, הארגונומיים והעסקיים של רופאים, קוסמטיקאיות ומטפלים בכל רחבי תבל. תובנות אלו משמשות לפיתוח טכנולוגיות טיפוליות חדשניות, המעצימות את חוויית הלקוח של המטופלים, בזכות הליך קליני מהיר, אפקטיבי ובטוח עד פי 5 ממערכות מתחרות.

אסתטיקה רפואית בראייה הוליסטית

לאונרדו פועלת ב-4 זרועות סינרגטיות. באמצעותן, החברה מספקת ללקוחות ב-24 מדינות, מעטפת הוליסטית, המשלבת מחקר ופיתוח, טכנולוגיה מתקדמת, ידע מקצועי ותכשירים קוסמטיים יעילים.

לאונרדו. הכל מתחיל בהון האנושי

 לטכנולוגיה חשיבות רבה, אבל האנשים שאותה היא נועדה לשרת, חשובים יותר. לכן לאונרדו מציבה את לקוחותיה במרכז ומספקת להם בית מקצועי חם ועוטף, באמצעות צוות מסור. האנשים של לאונרדו מלווים את לקוחות החברה לאורך כל הדרך: החל מהדגמות בכנסים בינלאומיים וחתימת העסקה, דרך הטמעת המערכות בקליניקה והדרכות מקצועיות ועד ליווי אישי בתפעול השוטף ובשירות הלקוחות.

Leo R&D

הלב הפועם והמוח החושב של חברת לאונרדו.
המחלקה בה לא מפחדים לדמיין, לחלום ולהגשים >>

מחלקה המפתחת טכנולוגיות פורצות דרך, חומרים חדשים, שיטות טיפול חדשניות ומוצרים מהפכניים לקידום עולמות היופי והקוסמטיקה. מחלקת המו"פ בראשות מנהל קליני עתיר ניסיון, עורכת מחקרים רפואיים, מבצעת ניסויים, עוסקת בטיוב פרוטוקולים ומהווה מרכז ידע עולמי בתחום טכנולוגיות האסתטיקה הרפואית. מחלקת המחקר שלנו פתוחה תמיד למשקיעים חיצוניים רציניים, שמאמינים כמונו בקדמה ובראיה לעתיד ושרוצים לקחת גם חלק בהצלחות ובפריצות הדרך של המחר.

Leo Academy

הדרך להנחיל ידע ללקוחות המקצועיים ולהעצים אותם
כדי שאלו, יוכלו ללהתפתח ולשגשג >>

לאונרדו רואה בלקוחותיה שותפים לדרך ומאמינה ששיתוף ידע הוא חלק בלתי נפרד מהעסקה. לכן, צוות Leo Academy שומר על קשר רציף עם הלקוחות ומנגיש להם, באמצעות הדרכות, סדנאות, השתלמויות, ימי עיון וליווי מקצועי שוטף, את כל הידע שמאפשר להם לספק למטופלים תוצאות מצוינות.

Leo Cosmetics

גשר בין החדשנות הטכנולוגית של מחלקת המחקר והפיתוח
לבין קהל לקוחותינו, המקצועי והפרטי, שנהנה מתכשירים מצוינים >>

עולם האסתטיקה הרפואית משלב מערכות טכנולוגיות מתקדמות ותכשירים טיפוליים חדשניים, למקסום התוצאות. מחלקת הקוסמטיקה בלאונרדו הופכת את הידע הארגוני והמחקרי לתכשירים מקצועיים יעילים, הזוכים לביקושים גבוהים ונמצאים בשימוש קבוע בקליניקות מובילות.

Leo Technology

זרוע רבת יכולות האמונה על יישום הידע הנצבר במחקר ובפיתוח.
המחלקה בה מגדלים וקוצרים את הפירות >>

כאן הפיתוחים הטכנולוגיים והרעיונות החדשניים שנוצרו במחלקת ה-D&R, קורמים עור וגידים והופכים למערכות פורצות דרך בתחומן. המערכות מיוצרות בישראל, תוך עמידה קפדנית בתקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר ומשווקות ללקוחות בכל העולם, בליווי מערך תמיכה ושירות גלובלי זמין ואדיב.

הצוות שלנו

רוני בר

מנכ"ל ובעלים

איריס בר

מנכ"לית משותפת

רן מאיר

סמנכ"ל

ישראל כהן

מנהל מכירות

אילנית מצנבר

מנהלת שיווק

ישראל מרגלית

מנהל לוגיסטיקה

גיא שדה

מנהל שירות טכני

אלעד אשטמקר

מנהל תיקי לקוחות

שוקי סמוכה

מנהל תיקי לקוחות

רויטל פרל

מנהלת תיקי לקוחות

אולגה לי

מנהלת מכירות מזרח אירופה

מירב אלמקייס

רכזת מחלקת מכירות

אלה אוחנה

מזכירת חברה

זיוה לוי

מנהלת חשבונות

עמיחי נפתלי

לוגיסטיקה

סתיו בר

רכזת שיווק

תמר איזנברג

אחראית מנהלה

תובל בכר

לוגיסטיקה

נטלי גלוחוב

מדריכה קלינית

ברק רחמים

שירות טכני

צוות המומחים שלנו לשירותך!

לשירותכם לקביעת פגישת ייעוץ או הדגמה השאירי בבקשה פרטים ונחזור אליך בהקדם

או חייגי 077-9977225

תפריט נגישות

צוות המומחים שלנו לשירותך!

לקביעת פגישת ייעוץ או הדגמה השאירו בבקשה פרטים ונחזור אליך בהקדם

או חייגו 077-51005100

כן! אשמח:)
לעזור לך?
שלום, שמי מירב
איך אוכל לעזור לך ?
דילוג לתוכן