אודותינו

המכשור הטכנולוגי להסרות שיער אולטרה מהירים

ולטיפולי מרקם עור מושלם לקוסמטיקאיות ולמכוני יופי

 

מפתחים טכנולוגיה בהשראת היופי

משחר ההיסטוריה, אידיאל היופי היה תמיד מושא להערצה שהונצח בפסלים, במבנים וביצירות מופת נוספות.
לכן, לא במקרה בחרנו לקרוא לחברתנו על שמו של המדען-אמן הגאון. לאונרדו דה־וינצ'י עסק בניסיונות לפצח את סודות היופי והאסתטיקה וכמונו, השאיר חותם בזכות הצלחותיו לגשר בצורה מושלמת בין טכנולוגיה ויופי, חדשנות ואסתטיקה, תחכום ופרקטיקה. הישגים אלה הם לא רק תמצית החזון שלנו – הם המחויבות שלנו לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

ארבעת הזרועות של חברת לאונרדו

ארבעת המחלקות מעניקות לחברה יתרון מובהק וחד משמעי בתחום ומזינות אחת את השנייה בידע, בהצלחות ובאתגרים חדשים:

Leo R&D

הלב הפועם והמוח החושב של חברת לאונרדו.
המחלקה בה לא מפחדים לדמיין, לחלום ולהגשים.

מהות מחלקת הפיתוח היא למצוא ולגלות הזדמנויות שלא היו קודם, לחקור, לחתור ולפתח טכנולוגיות פורצות דרך, חומרים חדשים, שיטות טיפול חדשניות ומוצרים מהפכניים אשר לכולם יעד משותף: קידום עולמות היופי והקוסמטיקה ושיפור המראה והאסתטיקה, טיפול, שיקום וטיפוח גוף האדם.

אנו מאמינים במחלקת המחקר שלנו ומשקיעים בה משאבים רבים, משום שאנו מבינים שרק כך נוביל את תחום המומחיות שלנו באחריות מלאה.

מחלקת המחקר שלנו פתוחה תמיד למשקיעים חיצוניים רציניים, שמאמינים כמונו בקדמה ובראיה לעתיד ושרוצים לקחת גם חלק בהצלחות ובפריצות הדרך של המחר.

Leo Academy

הדרך להנחיל ידע ללקוחות המקצועיים ולהעצים אותם
כדי שאלו, יוכלו ללהתפתח ולשגשג.

מחלקת האקדמיה שלנו מנגישה למשתמשי המכשירים את כל המידע והידע שנאספו במחלקת המחקר והפיתוח באמצעות הענקת כלים מעשיים, שמשדרגים אותם – סדנאות, השתלמויות, הדרכות וליווי מקצועי שוטף.

אנו מאמינים שזהו חלק בלתי נפרד מהעסקה, שמתחילה ברגע שמכשיר שלנו נרכש וממשיכה כל עוד המכשיר נמצא בשימוש של אותו לקוח.

לכן, אנו שומרים על קשר רציף עם הלקוחות ורואים בהם שותפים לכל דבר ועניין. אין ספק שההצלחה שלהם היא בהחלט גם ההצלחה של המכשירים ושלנו.

Leo Cosmetics

גשר בין החדשנות הטכנולוגית של מחלקת המחקר והפיתוח
לבין קהל לקוחותינו, המקצועי והפרטי, שנהנה מתכשירים מצוינים.

מחלקת הקוסמטיקה מתרגמת הלכה למעשה את החידושים והגילויים של מחלקת המחקר לייצור תכשירים מקצועיים ומתקדמים. תחום זה הוא חלק בלתי נפרד מעולם היופי בו אנו עוסקים ומתמחים ובשל הראייה ההוליסטית של החברה, אנו מכירים בכך שאי אפשר לייצר מכונות לטיפולים קוסמטיים מבלי להבין במקביל ולעומק את תחום התכשירים הקוסמטיים.

לא פלא שמיטב מכוני היופי בארץ משתמשים בתכשירים שלנו באופן קבוע ורציף.

Leo Technology

זרוע רבת יכולות האמונה על יישום הידע הנצבר במחקר ובפיתוח.
המחלקה בה מגדלים וקוצרים את הפירות.

מחלקת הטכנולוגיה מוציאה לפועל את הפיתוחים ואת הרעיונות החדשניים המתגבשים במחלקת המחקר והפיתוח ועיקר פעילותה הינו ייצור המכשירים פורצי הדרך של החברה.

בנוסף, מחלקה זו מעניקה טיפול שוטף ברמה הטכנית ונותנת שירות קשוב ומוקפד לקהל הלקוחות, שרכשו את מכשירי הטיפול שלנו.

הצוות שלנו

 רוני בר

רוני בר

מנכ"ל ובעלים

 איריס בר

איריס בר

מנכ"לית משותפת

רן מאיר

רן מאיר

סמנכ"ל

זהבית הראל

זהבית הראל

מנהלת תפעול

ישראל כהן

ישראל כהן

מנהל מכירות

אלעד אשטמקר

אלעד אשטמקר

מנהל תיקי לקוחות 

אילנית מצנבר

אילנית מצנבר

מנהלת שיווק

ישראל מרגלית

ישראל מרגלית

מנהל לוגיסטיקה

זיוה לוי

זיוה לוי

הנהלת חשבונות

גיא שדה

גיא שדה

מנהל שירות טכני 

אלה אוחנה

אלה אוחנה

מזכירת חברה 

עמיחי נפתלי

עמיחי נפתלי

לוגיסטיקה

סתיו בר

סתיו בר

רכזת שיווק

אנה דנשין

אנה דנשין

בקרה קלינית והבטחת איכות

שוקי סמוכה

שוקי סמוכה

מנהל תיקי לקוחות

רויטל פרל

רויטל פרל

מנהלת תיקי לקוחות

מירב אלמקייס

מירב אלמקייס

רכזת מחלקת מכירות 

ערכי חברת לאונרדו השזורים בכל צעד ומהלך שאנו מבצעים

כבר יותר מעשור, שאנחנו ב'לאונרדו', מקדמים את תחום האסתטיקה בארץ ובעולם. המכשירים שלנו הם פרי מחקר ופיתוח של טכנולוגיות מתקדמות בתחום היופי לטיפולי מרקם עור מושלם. בנוסף, אנו מייצרים תכשירי קוסמטיקה יעילים ומוכחים, המשלימים בצורה סינרגטית את פעולות המכשירים.
בשילוב כל מחלקות החברה, הממוקמות ופועלות בישראל, אנחנוו מצליחים להביא את לקוחותינו להישגים חדשים, הן ברמה המקצועית והן ברמה העסקית.

'לאונרדו' מורכבת מארבע זרועות, המשולבות יחד במטרה אחת: להעניק את המכשור, התכשירים, ההדרכה והשירות הטובים ביותר ללקוחותינו. ארבע מחלקות אלה מעניקות לנו יתרון מובהק וחד־משמעי בתחום ומזינות אחת את השנייה בידע, בהצלחות באתגרים וביעדים חדשים:


אנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה וליהנות מפירות הקדמה שלנו.
מרגע הזמנת מכשיר, הצוות של LEO, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום, עוזר, מדריך, מייעץ, מסביר ומנחה את הקוסמטיקאית, מלווה ותומך בה בכל שלב ושלב, ברמה המקצועית, התפעולית והטכנית.

יושרה

יושרה

המקצועיות חסרת הפשרות והמסירות ללקוחותינו באה לידי ביטוי בכל מה שאנו יוצרים, עושים ומשיגים. כל זה לא היה יכול לקרות ללא יושרה מקצועית, שתמיד מכוונת אותנו אל עבר המוצר פורץ הדרך הבא שנמציא. המוצר שישנה את חוקי המשחק, שוב.

חדשנות

חדשנות

אנחנו לא מסתפקים ביצירת “עוד מוצרים מעולים” כמו האחרים. אנחנו חותרים ללא לאות להביא את הבשורה הבאה בתחום ורואים בכל אתגר הזדמנות ובכל בעיה פתרון שאף אחד עוד לא חשב עליו. כי מה שכולם מכירים – לא מרגש אותנו. ומה מרגש אתכם?

איכותיות

איכותיות

כשעוסקים בתחום תובעני כמו שלנו, פחות מהטוב ביותר אינו מקובל. מה שלא מצוין – לא קיים מבחינתנו. אנו לא מתפשרים על דבר ולעולם גם לא נתפשר.