מערכת אחת, 8 סוגים טיפולים למרקם עור גוף ופנים

Featherlite LRI 1818

כל הקדמה והיעילות שבהיפר־פולס, עכשיו עם שדרוג משמעותי –ידית תפעול חסרת משקל, שהופכת כל טיפול לקל ומהיר יותר וכתוצאה מכך, תוכלי ליהנות מרווח גדול יותר.

ההיפר־פולס פד'רלייט הוא מכשיר להסרת שיער, העושה שימוש בטכנולוגיית ה־ALT החדשנית – המאפשרת לך מתן טיפולים שונים ומגוונים, באופן בטוח יותר. 

בנוסף ליתרונות מערכות ההיפר־פולס האחרות, למערכת ה־Featherlite תכונות בלעדיות מתקדמות:

  • ידית תפעול חסרת משקל, בזכות טכנולוגיית AWDS – Applicator Weight Diminishing System, המסירה את נטל המשקל המופעל על גופך במהלך הטיפול.
  • המערכת מאפשרת לך ליהנות מעבודה ללא כאבי גב, שרירים או מפרקים, שמקורם במתן הטיפול ושגורמים לתשישות בזמן העבודה.
  • זמן הטיפול יכול להגיע עד ל־11 דקות לטיפול גוף מלא!
  • כך את חוסכת למעשה, עד 80% מזמן העבודה במכשור אחר.

באמצעות מכשיר זה טיפולי הסרת שיער, מיצוק העור, חידוש העור, הצערת ומתיחת העור, פיגמנטציה בעור, עצירת הזדקנות, הבהרת העור, אקנה, פטרת הציפורן וטיפולים וסקולריים, הופכים עוד יותר יעילים בשל הנוחות חסרת התקדים ובקיצור משך הטיפול, בזכות הטכנולוגיה החדשנית של הידית פורצת הדרך. היתרונות שידית זו מביאה לאופן וליעילות בו את מעניקה טיפולים בקליניקה שלך, יגדילו את רווחי הקליניקה באופן משמעותי.

כמובן שכל שאר היתרונות של מערכת ההיפר־פולס מופיעות גם במערכת זו: טכנולוגיית הקירור, המאפשרת באמצעות הקפאה ממוקדת, אלחוש מתמשך לזמן רב יותר לאורך הטיפול ובכך הופכת אותו לטיפול ללא כאבים והממשק הקל והידידותי לתפעול, שגם תורם לקיצור משך זמן הטיפולים, וכתוצאה מכך גם להכנסות הקליניקה. 

מרגע הזמנת ה־Fethearlite, הצוות של LEO, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום, עוזר, מדריך, מייעץ, מסביר ומנחה אותך, מלווה ותומך בך בכל שלב ושלב, הן ברמה התפעולית והן ברמה הטכנית.

 

 

 

צוות המומחים שלנו לשירותכם
לקביעת פגישת ייעוץ או אפילו הדגמה, השאירו בבקשה פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו 6104*