טיפולי הסרת שיער אולטרה מהירים וטיפולי מרקם העור

Hyper Pulse ALT LRI 1818

המערכת החדשנית שהכירה לעולם האסתטיקה מציאות חדשה, בזכות טכנולוגיית ה־ALT פורצת הדרך

מכשיר להסרת שיער מושלם לטיפולי גוף ועור, המשלב טכנולוגיה, קדמה ויעילות ומתפקד ככלי מצוין להגדלת רווחים.

ההיפר־פולס הוא מכשיר להסרת שיער, העושה שימוש בטכנולוגיית ה־ALT החדשנית – קרן אור מתקדמת, המספקת 5 הבזקי אור רבי עוצמה בשנייה אחת. טכנולוגיה זו מאפשרת מתן טיפולים שונים ומגוונים, באופן בטוח יותר: הסרת שיער, מיצוק העור, חידוש העור, הצערת ומתיחת העור, פיגמנטציה בעור, עצירת הזדקנות, הבהרת העור, אקנה, פטרת הציפורן וטיפולים וסקולריים.  ההיפר־פולס מאפשר להעניק יותר טיפולים יעילים – בפחות זמן. תכונה זו יכולה להגדיל את רווחי הקליניקה בצורה משמעותית.
במקביל, נעשה שימוש בטכנולוגיית קירור ראשונה מסוגה, המאפשרת באמצעות הקפאה ממוקדת, אלחוש מתמשך לזמן רב יותר לאורך הטיפול ובכך הופכת אותו לטיפול ללא כאבים. ידית העבודה הארגונומית, תורמת אף היא בצורה מהותית למתן טיפול קל ויעיל יותר.
ההיפר־פולס קל וידידותי לתפעול, שגם תורם לקיצור משך זמן הטיפולים, וכתוצאה מכך גם להכנסות הקליניקה. השימוש אינו מצריך ידע רפואי מעמיק והוא בטיחותי מאין כמוהו.
כמו כן, מרגע הזמנת ההיפר־פולס, הצוות של LEO, המורכב מאנשי מקצוע מובילים בתחום, עוזר, מדריך, מייעץ, מסביר ומנחה את הקוסמטיקאית, מלווה ותומך בה בכל שלב ושלב, הן ברמה התפעולית והן ברמה הטכנית.

 

טיפ מאיתנו 🙂 – הסרת שיער לילדים ובני נוער

חשוב לדעת שכבר מגיל מאוד צעיר ,ילדים מודעים למראה החיצוני שלהם .
חלק גדול מהילדים לא מהסס להעיר ולהעליב את אלו שסובלים מחריגה כלשהי כמו ” שיעור יתר בפנים ובגוף” .
עקב תגובה חברתית שמובילה את הילדים הסובלים משיעור יתר למצבי דחק ובושה  עולה הדרישה לטיפולי הסרת שיער בטכנולוגיה. זהו איתות שאסור לנו להתעלם ממנו.
באופן כללי הופעת שיער גוף טרמינלי מואצת בגיל ההתבגרות בשל השינויים ההורמונליים ,אך ישנם מצבים של ” שיעור יתר ” בגילאים צעירים יותר שמקורם לרוב גנטי עם סיפור משפחתי.

אז מה עושים:
אפשר לטפל לאחר שמקבלים אישור מהרופא המטפל .
זכרו, המטרה היא לוודא ש “שיעור יתר” אינו נובע מבעיה בריאותית אחרת.
במידה וקיימת בעיה הורמונלית יש לעבוד בשיתוף פעולה עם הרופא במידה ומאשר לעשות את הטיפול משום שגם כאשר קיימת בעיה מסוג זה ,טיפול זה בהחלט יכול לסייע בהאטת הצמיחה ובשינוי מרקם השערה .

חשוב מאוד לטפל אך ורק בשיער טרמינלי כהה ולא בפלומה עדינה על מנת להימנע מצמיחה פרדוקסלית( צמיחת יתר)
ידיים ורגליים הם המתאימים ביותר לטיפול .
שאר האיזורים: יד עליונה ,כתפיים, פנים, ישבן, גב, תחתון, צוואר  עלולים להיות בעיתיים לטיפול.
לאחר קבלת האישור בכתב ,יש להחתים את ההורים על ההסכמה לטיפול ,יש להסביר להורים שעליהם להיות נוכחים בטיפולים ,יש לוודא שהילד מבין ומוכן לטיפול וכמובן יש לתאם ציפיות ולהסביר שבשל השינויים ההורמונליים הצפויים השיער יכול לחזור ואין מדובר בהפחתת שיער לצמיתות אלה באיכות חיים.

צוות המומחים שלנו לשירותכם
לקביעת פגישת ייעוץ או אפילו הדגמה, השאירו בבקשה פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו 6104*